Oferta kursów‎ > ‎

Mapy Myśli dla dzieci - podstawy

Anna Gostkiewicz
- projektant komunikacji wizualnej, mgr sztuki po krakowskiej ASP. Maniaczka Wolnego i Otwartego Oprogramowania oraz ED, organistka. W wolnych chwilach z przyjemnością jeździ na rolkach i uczy grafiki komputerowej. Mama x3 :-)

Zapisy na kurs

Jeśli chcesz zapisać się na kurs Mapy Myśli dla dzieci - podstawy wypełnij zamieszczony poniżej formularz
Pamiętaj proszę, że w danej edycji można brać udział tylko w 1 kursie.

Formularz rejestracyjny jest widoczny tylko dla osób zalogowanych na konto w naszej domenie -  szkolawgorach.edu.pl
(Jeśli nie widzisz formularza i chcesz się zalogować, naciśnij przycisk Login with Google  na pasku bocznym z lewej strony, następnie zaloguj się na swoje konto i ponownie wejdź na stronę kursu)
ZAPISY NA KURSY W TEJ EDYCJI DOBIEGŁY KOŃCA
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NOWEJ EDYCJI KURSÓW - SPÓJRZ NA LICZNIK W LEWYM PANELU STRONY